Ръководството на Софийския клон на Българското Дружество по клинична лаборатория Ви кани да вземете участие в организирания еднодневен семинар на тема „Лабораторните резултати в диагностиката и проследяване ефекта от лечението“ с цел актуализиране на професионалните знания. Ще бъде представена информация от водещи клиницисти и лабораторни специалисти за публикациите в медицинската периодика през последните три години в областта на нефрологията, ендокринологията, диабета, кардиологията, хемостазата, туморните маркери, вирусологията и имунологията.
Семинарът ще получи кредитна оценка от БЛС. На участниците ще бъде осигурен сборник с изнесените доклади.
Семинарът ще се проведе на 2.11.2013 г. (събота) в аулата на болница „Токуда“ – 9 етаж.
С програмата на семинара можете да се запознаете тук: